Paslaugos.

Pagrindinės veiklos kryptys Lietuva Pabaltijo šalys, Rusija ,Baltarusija ir Lenkija.

Importas, eksportas, pilni ir daliniai kroviniai Gabename negabaritinius krovinius.
Bendraujame su visomis jūrų linijomis, todėl galime pasiūlyti geras importo/eksporto kainas jūriniams frachtams.

Logistika:

Kokybiškas paslaugas ir aukštus standartus atitinkantis klientu aptarnavimas, stengiantis užsakymus atlikti nepriekaištingai. Dirbame šiuolaikiškai esame pajėgūs vežti skirtingų rūšių prekes, nepaisant atstumo nuo pasikrovimo ir išsikrovimo taškų. 


Teikiame sandėliavimo ir muitinės procedūros paslaugas

Sandėliai aprūpinti šiuolaikiška technika, todėl galime greitai ir saugiai pakrauti bei iškrauti jūsų krovinius, perkrauname krovinį iš vienos transporto priemonės į kitą.
Mūsų darbuotojai parinks tinkamą sandėlį pagal jūsų krovinio charakteristiką ir reikiamą miestą.
Muitinės procedūra – tai specialių sąlygų ir reikalavimų rinkinys, kuriame yra muitų, mokeščių, apribojimų ir draudimų. Mes pasirūpinsime dokumentų įforminimu atsiželgiant į visas priežastis – nuo muitinės sienos kirtimo užduočių ir jų taikymo ES muitų teritorijoje ir už jos ribų.

Negabaritiniu kroviniu pervežimas

Kasdien išsivežame įvairių linijų konteinerių ir galime pasiūlyti juos atgalinių krovinių eksporto krovimui, Rusijoje, Baltarusijoje, bei Lietuvoje.

Visi musu gabenami kroviniai apdrausti patikimose draudimo kompanijose pagal tarptautiniu konvenciju reikalavimus.

Krovinių gabenimas kelių transportu

Mūsų transporto ūkį sudaro vilkikai su universaliomis platformomis gabenti jūriniams 20′ 40′ 45′ pėdų konteineriams bei standartiniai Tentai.

Patyre vairuotojai pasirupins, kad kiekvienas krovinys butu paimtas ir pristatytas sutartu laiku už optimaliausią kaina.

Minstata logistika.


Mes nuolat tobuliname savo pajėgumus, konkuruojame siekiame pirmauti ir visais būdais stengiamės suteikti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes vertiname savo klientus ir saugom jų nuosavybę, patikėtą mums.) Siekiame užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir nuolatinį bendradarbiavimą.