UAB "Minstata"

Rasime idealų logistikos sprendimą jūsų įmonei!

Apie.

UAB “ Minstata” savo veiklą pradėjusi 2000 metais. Profesionali logistikos bendrovė, siūlanti aukščiausios kokybės krovinių pervežimo paslaugas. Įmonės pagrindinė veikla – krovinių gabenimas kelių transportu. Vežame krovinius nuosavu transportu ir bendradarbiaujame su patikimais vežėjais. Kokybiškas paslaugas ir aukštus standartus atitinkantis klientų aptarnavimas, stengiantis užsakymus atlikti nepriekaištingai. Dirbame šiuolaikiškai, esame konkurencingi ir pasiruošę priimti mums duotus iššūkius bei juos įveikti. Patyrę darbuotojai pasirūpins, kad kiekvienas krovinys būtų paimtas ir pristatytas sutartu laiku už optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Esame vežėjų asociacijos LINAVA nariai. Gabename krovinius taikant TIR Carnet sistemą.

Mes nuolat tobuliname savo pajėgumus, konkuruojam, siekiame pirmauti ir visais būdais stengiames suteikti aukšciausia paslaugų kokybę. Mes vertiname savo klientus ir saugom ju nuosavybe, patikėtą mums.

Mūsų pažadas Jums.

“Mes sukursime tvirtą partnerystę su mūsų klientais, suprasdami jų faktinius ir numatomus poreikius geriau nei bet kas kitas ir teikti paslaugas jiems geriau nei bet kas kitas, prieidami kūrybiškai ir priimdami efektyviausius ir tinkamiausius sprendimus”.