Paslaugos.

Pagrindinės veiklos kryptys Lietuva, Pabaltijo šalys, Rusija, Baltarusija ir Lenkija.

Logistika:

Kokybiškas paslaugas ir aukštus standartus atitinkantis klientų aptarnavimas, stengiantis užsakymus atlikti nepriekaištingai. Dirbame šiuolaikiškai esame pajėgūs vežti skirtingų rūšių prekes, nepaisant atstumo nuo pasikrovimo ir išsikrovimo taškų. 


Teikiame sandėliavimo ir muitinės procedūros paslaugas

Sandėliai aprūpinti šiuolaikiška technika, todėl galime greitai ir saugiai pakrauti bei iškrauti jūsų krovinius, perkrauname krovinį iš vienos transporto priemonės į kitą.
Mūsų darbuotojai parinks tinkamą sandėlį pagal jūsų krovinio charakteristiką ir reikiamą miestą.
Muitinės procedūra – tai specialių sąlygų ir reikalavimų rinkinys, kuriame yra muitų, mokeščių, apribojimų ir draudimų. Mes pasirūpinsime dokumentų įforminimu atsiželgiant į visas priežastis – nuo muitinės sienos kirtimo užduočių ir jų taikymo ES muitų teritorijoje ir už jos ribų.

Negabaritiniu kroviniu pervežimas

Kasdien išsivežame įvairių linijų konteinerių ir galime pasiūlyti juos atgalinių krovinių eksporto krovimui, Rusijoje, Baltarusijoje, bei Lietuvoje.

Visi mūsų gabenami kroviniai apdrausti patikimuose draudimo kompanijose, pagal tarptautinių konvencijų reikalavimus.

Krovinių gabenimas kelių transportu

Mūsų transporto ūkį sudaro vilkikai su universaliomis platformomis gabenti jūriniams 20′ 40′ 45′ pėdų konteineriams bei standartiniai Tentai.

Patyrę vairuotojai pasirūpins, kad kiekvienas krovinys būtų paimtas ir pristatytas sutartu laiku už optimaliausią kainą.


Importas, eksportas, pilni ir daliniai kroviniai Gabename negabaritinius krovinius.
Bendraujame su visomis jūrų linijomis, todėl galime pasiūlyti geras importo/eksporto kainas jūriniams frachtams.


Mūsų įmonės veiklos sėkmė labai priklauso nuo vairuotojų atlikto darbo. Atsižvelgiame į vairuotojų atsakingą požiūrį į darbą ir remiantis rezultatais stengiames įvertinti ir paskatinti juos.

Gabename įvairios paskirties krovinius, todėl esame paruošę vairuotojus bei aprūpinę visus automobilius reikiama tvirtinimo įranga. Kiekvienam pervežamam kroviniui yra skiriamas ypatyngas dėmesys.